:: menu ::

:: uwaga ::


Jeśli posiadasz jakieś zdjęcia z imprez, zlotów fanów Depeche Mode i chciałbyś abyśmy je zamieścili na stronie - podeślij je na adres: thepesh@wp.pl


:: copyrights ::

Rozdzielczośc: 1024 x 768
Kodowanie : ISO-8859-2

Copyright by Lomianki.NET
ThePesH & Peer

e-mail: thepesh@wp.pl

:: konfiguracja DC++ ::


 Instrukcja instalacji oraz konfiguracji programu do wymiany plików P2P  DIRECT CONNECT ++

Czyli jak wejść na "DEPECHECONNECT"

 Program jest do pobrania pod adresem: http://dcplusplus.sourceforge.net

[kliknij na zdjęciu ekranu to zobaczysz je w powiększeniu]

Instalacja

Po ściągnięciu instalki z podanej wyżej strony przejdź do katalogu gdzie ją zassałeś i naciśnij dwukrotnie na ikonkę programu

 

Teraz po kliknięciu na ikonkę DC++ pojawi się okno instalacji. Instalator spyta się o to czy zainstalować wszystkie składniki - potwierdz naciskając NEXT

Teraz instalator zapyta się o miejsce gdzie chcesz zainstalować program - domyślnie jest to katalog PROGRAM FILES na partycji z Windowsem - jeśli odpowiada ci to ustawienie naciśnij NEXT, jeśli nie to kliknij na BROWSE i wybierz odpowiedną lokalizacje dla programu.

Teraz instalator skopiuje pliki - gdy zakończy naciśnij przycisk CLOSE

Konfiguracja

W menu START wybierz opcje PROGRAMY a następnie DC ++ i kliknij na ikonkę programu.

Po chwili na ekranie ujrzysz okno Direct Connecta++

Wybierz teraz teraz z menu FILE - SETTINGS. W pierwszej zakładce GENERAL  wprowadz kolejno NICK - twoja ksywka (polecam napisać ją tak: [PL]_Twojaksywka), E-MAIL - adres twej poczty, DESCTRIPTION: tu wpisz coś o sobie, CONNECTION - wybierz rodzaj połączenia z netem które masz. Przejdź do kolejnej zakładki.

W drugiej zakładce DOWNLOAD ustaw katalogi do których DC++ będzie zapisywał pobierane pliki - kliknij na BROWSE i wybierz odpowiedni folder na dysku. Resztę zostaw tak jak jest. Przejdź do kolejnej zakładki.

Zakładka SHARING. Tu musimy ustawić twoje dane które będziesz udostępniał do pobrania dla innych użytkowników. Kliknij na przycisk ADD FOLDER i wybierz u siebie  na dysku katalog z plikami audio video (najlepiej DM - w końcu chcesz wejść na hub depeszowski). Pamiętaj aby dostać się na DEPECHECONNECT - musisz samemu udostępnić 1 GB danych. Teraz trzeba ustawić "przepustowość" : w okienkach wyboru wartości poniżej spisu katalogów ustaw liczby 5 i 5. przejdź do kolejnej zakładki.

Zakładka APPERANCE - tu w pozycji LANGUAGE FILE możesz podać ścieżkę do pliku z tłumaczeniem interfejsu programu na j.polski ! Plik ten znajdziesz w odnośnikach strony skąd zasysałeś DC++. Jeśli już go ściągniesz i podasz ścieżkę dostępu to uaktywni się dopiero po restarcie programu.

Tu już kończymy konfiguracje Direct Connecta ++ naciskając przycisk OK.

Teraz aby połączyć się z hubem DEPECHECONNECT z menu FILE wybierz pozycję: FAVORITE HUBS. Następnie w oknie które się otworzyło kliknij na przycisk NEW. Po pojawieniu się okienka wpisujemy kolejno NAME : nazwę huba (depeche) ADRESS: depecheconnect.com - teraz zatwierdzam to przyciskiem OK. Następnie w oknie przy nazwie huba którą wpisaliśmy odznaczamy kwadracik po prawej stronie. I to już wszystko - teraz za każdym razem gdy włączymy DC++ zostaniemy automatycznie połaczeni z DEPECHECONECT. Na koniec kliknij dwa razy w nazwę huba ..... i baw się dobrze !

 

:: dM ch@t ::


Ogólnopolski czat fanów dM